شما لایق بالاترین کیفیت هستید و ما این را میدانیم

آشنایی بیشتر با البرز کابین

  ما بر این باورهستیم که مهمترین اقدام جهت استفاده از حداکثر ظرفیت ها تشکیل یک تیم هماهنگ است. بر پایه همین باور؛ البرز کابین مجموعه ایی از مشاوران و متخصصینی مجرب حوزه صنعت کشور را گردآوری نموده و به آن شالوده ایی از نظم و تعهد افزوده ؛ تا پله ایی باشد بلند ولی در دسترس برای مدیران ، صنعتگران و صاحبان پروژه های کوچک و بزرگ کشور عزیزمان، ایران.


  حمید امیری

  مدیر عامل


  بهنام جمشیدی

  مدیر فروش


  مسعود امیری

  مدیر تولید


  رضا جباری

  مدیر امور بین الملل


   

  ما بهترین و توانمندترین متخصصان را بکار گرفته ایم

   


  تاریخچه


  گروه تولیدی البرز کابین در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید پالت چوبی در استان البرز، شروع نمود و با فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره یکی از شرکتهای برتر صنعت پالت استان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است کــه بصورت پویا و نظام مند، در توسعه پالت های چوبی، فلزی و پلاستیکی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود جهت پیشرفت روزافزون و با کیفیت محصولات گام بردارد. در سال 1385 با توجه به نیاز مصرف کنندگان در صنایع مختلف، ما را بر آن داشت تا با افتتاح کارخانه تولید پالت فلزی در شهر اشتهارد، بتوانیم در این زمینه نیز پاسخگوی صنعتگران محترم کشورمان ایران باشیم. هم اکنون با تولید انواع پالت فلزی در ابعاد سفارشی و با اندازه های دلخواه صنعتگران و تولیدکنندگان محترم و همچنین باکس پالت های صنعتی جهت انبارها، سردخانه ها، کارخانجات مواد غذایی، صنایع خودروسازی، صنایع کشاورزی و دام و طیور و ... را می تواند پاسخگو باشد. تولید انواع سبدها و پالت های پلاستیکی از دیگر تولیدات این شرکت است کهکک با توجه به نیاز مصرفی کشور طراحی و تولید گردیده است. سبد پلاستیکی و پالت پلاستیکی مورد استفاده صنایع غذایی، شیلات، مرغ و ماهی، نان و سبزیجات، صنایع لبنی و شیر و صنایع مختلف دیگر کاربرد دارد.  ماموریت و اهداف البرز کابین  ماموریت :
  ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه صنعت با به کارگیری فناوری های روز دنیا در تولید و عرضه انواع پالت با تاکید بر تامین نیازهای مشتریان داخلی و منطقه ای

  اهداف راهبردی :


  * کسب 60 % سهم بازار داخلی در حوزه تولید پالت تا سال 1404
  * صادرات 33% وزنی تولید
  * تولید 25 محصول جدید تا سال 1404
  * کسب عنوان سازمان برجسته در عملکرد از موسسه EFQM اروپا
  * رسیدن به سطح بلوغ 6 از 10 در فرآیندهای سازمان


  برندهایی که به ما اعتماد کرده اند :


  AlborzKabinCo